Ukrainian Design: The Very Best Of

Розпочав роботу оновлений сайт конкурсу Ukrainian Design: The Very Best Of

Організатори конкурсу запрошують всіх українських дизайнерів взяти участь у третьому національному конкурсі-виставці дизайну Ukrainian Design: The Very Best Of.

«Ukrainian Design: The Very Best Of» — це національний конкурс дизайну, відкритий для всіх вітчизняних дизайнерів різного профілю та учасників рекламно-комунікаційного ринку України.

content_poster_web_site

Виставка-конкурс, популяризуючи вітчизняний дизайн, є щорічним звітом українських митців, підбиттям творчих підсумків із нагородженням найдостойніших. До того ж, Правлінням ВРК конкурс було включено до рейтингу креативності і майстерності рекламних агенцій у сезоні 2014-2015 року, що підтверджує його статус.

Мета виставки-конкурсу —  довести світові і українцям факт існування вітчизняних дизайнерів, виявити серед них найяскравіших, дати поштовх до розквіту галузі та познайомити широку громадськість із кращими зразками сучасної дизайнерської творчості усіх видів.

Серед переможців попередніх конкурсів є  рекламні агенції та знані дизайнери (Saatchi&Saatchi Ukraine, ISD Group, Студія графічного дизайну Юрка Гуцуляка ), а також незалежні творці та молоді дизайн-студії. Успішна участь у Ukrainian Design: The Very Best Of для деяких команд стала справжнім поштовхом, зробила їхні імена відомими, а продукцію – затребуваною. Наприклад, стільці від київської студії «OBJECT №» після минулорічної виставки відразу з’явилися в офісі агенції Banda. Тож тепер на наступні інтер’єрні витвори від OBJECT № чекає значно більша аудиторія!

Днями відкриється реєстрація робіт для участі у конкурсі. У конкурсній програмі Ukrainian Design: The Very Best Of можуть брати участь проекти, що є реалізованими (прийняті клієнтом), з січня 2013 по серпень 2014 року включно, крім робіт, що подані до підномінації «Студентський дизайн».

Також до участі приймаються нереалізовані роботи, їх слід подавати до підномінації «Дизайн концепт», яка присутня в кожній категорії.

Конкурсні категорії залишаються незмінними:
А. Графічний дизайн
B. Digital дизайн
C. Телевізійний дизайн
D. Промисловий дизайн
E. Дизайн середовища.

Подання заявок на участь та електронних версій робіт проходить до 31 серпня 2014 року в розділі «Подати роботу». Оцінювати роботи учасників буде незалежне міжнародне журі, що також є одним із головних принципів конкурсу. Формування суддівського складу поки  триває. Імена суддів стануть відомі пізніше, слідкуйте за оновленням сайту та групи Ukrainian Design: the Very Best Of у Facebook.

13 жовтня у новому просторі — G13 project studio – відкриється унікальна виставка робіт фіналістів та переможців конкурсу, і у цей же день відбудеться Церемонія нагородження кращих дизайнерів України.
Також у просторі у G13 протягом тижня, з 13 по 17 жовтня, в рамках Ukrainian Design: the Very Best Of буде проведено серію лекцій та майстер-класів від провідних українських дизайнерів та креаторів.

Айдентика і логотип виставки-конкурсу створені відомим українським графічним дизайнером, Head of Art агенції Saatchi&Saatchi Миколою Коваленко та його колегами. Айдентика минулорічного конкурсу отримала визнання і нагороди на кількох міжнародних  фестивалях реклами – Red Apple, Білий квадрат, КМФР.

Організаторами виставки-конкурсу Ukrainian Design: The Very Best Of є: Всеукраїнська рекламна коаліція, Молодіжне об’єднання «ВАРТО», Art Directors Club Ukraine (ADC*UA).

 

Add a comment

*