UKRAINIAN DESIGN: THE VERY BEST OF 2015

Стартував національний конкурс UKRAINIAN DESIGN: THE VERY BEST OF 2015.

До участі запрошуються всі вітчизняні дизайнери різного профілю та інші учасники рекламно-комунікаційного ринку України. В рамках конкурсу з 12 по 16 жовтня відбудеться виставка конкурсних робіт, церемонія нагородження переможців та семінарська програма у G13 project studio (пров. Балтійський, 23). Прийом конкурсних робіт триватиме до 21 серпня 2015 року. Конкурс входить в рейтинг креативності та майстерності рекламних агенцій України сезону 2015-2016.

UKRAINIAN DESIGN: THE VERY BEST OF проводиться вже в четверте. Щорічно виставка-конкурс є своєрідним звітом українських дизайнерів та митців, який підбиває творчі підсумки та нагороджує найдостойніших. Мета UKRAINIAN DESIGN: THE VERY BEST OF – довести світові та українцям факт існування вітчизняних дизайнерів, виявити серед них найяскравіших, дати поштовх для розквіту галузі та познайомити широку громадськість із кращими зразками сучасної дизайнерської творчості усіх видів.

11232009_851438771611313_7558576785685999744_n

На конкурс приймаються роботи у 5 номінаціях:

  • Graphic Design
  • Digital Design
  • TV/Promo&Film Motion Graphics
  • Industrial Design
  • Environmental Design

Для тих, хто починає свою діяльність (для студентів), конкурс UKRAINIAN DESIGN: THE VERY BEST OF пропонує заявити про свій талант, представити свій авторський продукт, реалізувати творчі амбіції. Ці роботи будуть окремо розглядатись у кожній номінації.

Участь у конкурсі можуть брати тільки проекти, що є реалізованими для клієнтів з січня 2014 по серпень 2015 року включно, окрім робіт, що будуть подаватися в підномінацію «Студентський дизайн». Загальна вартість участі у конкурсі складає 150 грн. Для студентів та проектів, що були нагороджені в інших національних та міжнародних фестивалях/конкурсах, участь безкоштовна (для цього необхідно надати оргкомітету підтвердження).

Оцінювати конкурсні роботи буде міжнародне журі – провідні міжнародні дизайнери, арт-директори, архітектори, головні редактора профільних видань та інші професіонали.

Після підведення підсумку конкурсу, 12 жовтня відбудеться офіційна Церемонія нагородження переможців.

З 12 по 16 жовтня в G13 project studio буде проходити виставка робіт переможців та фіналістів конкурсу 2015. Особливістю цього року є те, що у виставці будуть приймають участь оригінали робіт. Окрім виставки, також відбудуться семінари по дизайну. Відвідування галереї та семінарської програми безкоштовно для всіх бажаючих.

Організаторами конкурсу UKRAINIAN DESIGN: THE VERY BEST OF є Всеукраїнська рекламна коаліція та Клуб арт-директорів (ADC*UA). Оргкомітет сподівається, що участь у конкурсі допоможе учасникам — молодим і талановитим дизайнерам України — отримати безцінний досвід і заслужене визнання в професійному співтоваристві.

Не залишайтесь осторонь найяскравішої події у сфері дизайну!

www.design-awards.com.ua

Add a comment

*