Відтвори свою столицю

Конкурс дизайну етикеток від Stoli® Premium Vodka

Міжнародний бренд Stoli® Premium Vodka оголошує Всеукраїнський конкурс дизайну етикеток для образу легендарної міжнародної горілки ‘STOLICHNAYA’ limited Edition.

Конкурс графічного дизайну_Stoli limited edition

Автори трьох найкращих робіт за версією професійного журі отримають грошовий подарунок у розмірі 1 000 євро кожен, а творець найкращої роботи за версією народного голосування отримає незабутню поїздку на Ібіцу. Найкраща робота побачить світ у серії горілки Stoli®Limited Edition.

Конкурс «Відтвори свою столицю» від Stoli®  – це  не тільки шанс випробувати себе, заявити про свій неабиякий талант, нестандартне бачення, але й здобути славу в Україні і не тільки.

Чи вистачить у вас сміливості та духу представити свої роботи на розгляд авторитетному журі? Чи наважитесь показати свою роботу відомому шоумену та генеральному продюсеру Просто Раді.О. Андрію Шабанову, куратору сучасного мистецтва Олександру Соловйову та Ксенії Малих, куратору візуальної програми арт-центру Closer? Чи приймете гідно виклик? Невже перемога і всеукраїнське визнання не варті цього!

Журі конкурсу графіного дизайну_Stoli limited edition

Конкурс зі створення нової оригінальної етикетки для славетного напою розпочнеться 15 червня і триватиме до 15 серпня 2016 року.  У ході конкурсу всім бажаючим буде запропоновано відтворити своє бачення столиці на етикетці горілки Stoli®.

Stoli® Premium Vodka – це преміальна горілка, яка представлена в більш ніж 190 країнах світу і займає друге місце серед найбільших преміальних  горілчаних брендів світу. Славетний напій розливається в Ризі (Латвія) і виробляється із надчистих спиртів із застосуванням найновітніших технологій очистки.

Переможців буде оголошено на грандіозній вечірці, яка відбудеться 19 серпня у столичному арт-центрі Closer. І, можливо, саме Ви отримаєте звання переможця Всеукраїнського конурсу графічного дизайну від Stoli® Premium Vodka «Відтвори свою столицю».

Відважтесь стати найкращим!

Деталі на сайті myStoli.com.ua та на FB: Stoli Ukraine

One Comment

  1. That’s a smart way of thiiknng about it.

Add a comment

*